MAGDALENA GERASZEK - Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencja zawodowa nr 16332 nadana 3.06.2011 r. przez Ministra Infrastruktury). Z zaangażowaniem i odwagą zdobywam nowe doświadczenia, aby jeszcze lepiej móc spełniać potrzeby Klientów. Wartościami, którymi kieruję się w swojej pracy są profesjonalizm, wysoka jakość i kultura. Ogromnie ważne jest dla mnie budowanie wspaniałych relacji z klientami. To ich pozytywna opinia, zadowolenie i kolejne polecenia są dla mnie wyznacznikiem sukcesu, najlepszą nagrodą i motywacją do pracy.

E-mail: magdalena.geraszek@geraszek.pl
Telefon: +48 734 106 392MICHAŁ GERASZEK - założyciel marki, Ekspert dziedzinowy

Z nieruchomościami związany jestem od 16 lat. Najważniejsza jest dla mnie relacja z klientem, niezależnie od tego czy poszukuje nieruchomości czy też ją sprzedaje. Moją zasadą jest przede wszystkim wysłuchanie klienta, aby pomóc mu zrealizować jego indywidualne potrzeby i spełnić oczekiwania. Dbam o obopólny komfort i poczucie bezpieczeństwa każdej ze stron transakcji. Potrafię działać nieszablonowo,dlatego często szukam nieoczywistych, ale skutecznych rozwiązań. Uważam, że rynek nieruchomości potrzebuje profesjonalnego, rzetelnego i odpowiedzialnego działania. Praca w branży nieruchomości jest dla mnie największą pasją i daje mi poczucie satysfakcji.

E-mail: michal.geraszek@geraszek.pl


                                                                                                                                 DOROTA KLIMEK - Ekspert Kredytowy

Jestem absolwentką dwóch kierunków ekonomicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Moje całe życie zawodowe związane jest z branżą finansową, posiadam 8-letnie doświadczenie w pracy eksperta kredytowego. Państwa potrzeby są dla mnie najważniejsze, indywidualnie dobiorę dla Państwa najkorzystniejsze finansowanie, jednocześnie przeprowadzę przez wszystkie procedury z nim związane. Najcenniejszym kapitałem jest dla mnie wiedza i doświadczenie - to dzięki nim znajdę dla Państwa bezpieczne, optymalne i nieoczywiste rozwiązanie finansowe, również w trudnych sytuacjach.